Wyświetlone wyniki: 

Brzeszczot do cięcia wgłębnego do drewna i metalu

Zastosowanie: Głębokie cięcie wgłębne w drewnie, w stolarskich materiałach ściernych, tworzywach sztucznych. Przycinanie niewielkich rurek i profili z metali nieżelaznych. Przycinanie niehartowanych gwoździ, wkrętów i niewielkich profili z metali nieżelaznych.

Brzeszczot do cięcia wgębnego do twardego drewna

Zastosowanie: Cięcie wgłębne w płytach pokrytych laminatem HPL lub w drewnie twardym, np. w celu instalacji kratki wentylacyjnej. Wycinanie w elementach meblowych, np. w celu uzyskania dostępu do gniazda elektrycznego. Cięcie blisko powierzchni elementów konstrukcyjnych z drewna twardego (np. wystające kołki, czopy, itd.).

Brzeszczot do cięcia wgłębnego do drewna

Zastosowanie: Cięcie wgłębne w drewnie miękkim, np. w celu instalacji kratki wentylacyjnej. Wycinanie w elementach meblowych, np. w celu uzyskania dostępu do gniazda elektrycznego. Cięcie blisko powierzchni drewnianych elementów konstrukcyjnych (np. wystających kołków, czopów, itd.).

Brzeszczot do cięcia wgłębnego BiM do metalu 20 mm

Zastosowanie: Cięcie gwoździ i rurek miedzianych przy powierzchni. Cięcie wgłębne w płytach kartonowo - gipsowych (tynk suchy).

Brzeszczot do cięcia wgłębnego do metalu

Zastosowanie: Cięcie gwoździ przy powierzchni. Precyzyjne wycięcia pod mocowanie detali w profilach z metali nieżelaznych. Cięcie wgłębne w płytach kartonowo - gipsowych (tynk suchy).

Skrobak sztywny

Zastosowanie: Usuwanie zaprawy i kleju do płytek, np. przy wymianie uszkodzonych płytek.
Usuwanie resztek zaprawy i betonu.
Usuwanie resztek twardych łamliwych klejów do wykładzin podłogowych.

Skrobak elastyczny

Zastosowanie: Usuwanie miękkich resztek klejów do wykładzin podłogowych.
Usuwanie powłok malarskich. Usuwanie fug silikonowych.

Skrobak wąski

Zastosowanie: przycinanie łączników elastycznych, wycinanie kitu okiennego, przycinanie materiałów izolacyjnych.